Цікаво

Це все починає геть непристойно смердіти. Патріот «ДНР» Савін став делегатом з’їзду партії «Слуга народу»

Від автора Ткачик Олеся

Голова «адміністрації» окупованої Макіївки, «щирий патріот «ДНР» Василь Савін став делегатом з’їзду партії «Слуга народу».

«Тепер Вася – делегат партійного з’їзду “Слуги народу”, шалено вдячний Зеленському за вивезення до України (бо Васю навіть окупанти посадили). Вдячний Вася продемонстрував, наскільки оперативна його лояльність: виявляється, він якраз в липні 2019, перед парламентськими виборами, створив в “ДНР” парторганізацію “Слуги народу”, прямо в Донецькому слідчому ізоляторі! Чи писали молоком відозви “Слава товаришу Зеленському!” і чи жерли чорнильниці – не сказав. Зате сказав, який він “постраждамши за царя” – в сенсі, за Зеленського і “Слугу народу”: “За це били, частину активу кинули в Макіївську колонію суворого режиму”. Але в Макіївській колонії вони також організували партійний осередок СН, який працює дотепер. Савін попросив взяти на партійний облік «представництво СН» в ОРДЛО», – пише у Фейсбуці політтехнолог Олексій Голобуцький.

За його словами, якось це все починає геть непристойно смердіти.

«Цікаво, хто там в СН такий затійник зі сталінським ухилом? Бо навряд оце славлення від колаборанта в найкращих традиціях з’їздів КПСС- ідея Зеленського і межа його мрій», – додав експерт.

Отам під ганчіркою "ДНР" – Вася Савін, терорист, "справжній патріот ДНР", "глава райадміністрації" в окупованій…

Posted by Олексій Петрович Голобуцький on Sunday, February 16, 2020

Комментарі Facebook

Про автора

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, – подписывайтесь на наши новости в Facebook