в Україні

Реінтеграція? Молодь «ЛДНР» разом із росіянами запланувала на наступний рік відзначити День перемоги

Від автора Ткачик Олеся

Сьогодні в прес-центрі «Донецького агентства новин» на честь міжнародного дня студентів молодь «ДНР» запропонувала громадським активістам «ЛНР» та Курська запалити «Свічку пам’яті» на честь 75-річчя «Дня перемоги», обмінятись делегаціями з «ЛНР» і «ДНР», організувати молодіжну патріотичну гру.

«Зауважу, що це – плани на травень 2020. Спільні заходи з державою-агресором, розгул “побєдобєсія”, натаскування дітей і молоді на “зачистку від українських фашистів” (стандартний виховний зміст подібних ігрищ в “ЛДНР”). Це – реалії. Під це Кремль затвердить виділення бюджетних коштів (бо на ідеологічних диверсіях РФ ніколи не економила). І саме оце команда Зеленського збирається as is, як є, без жодних змін, втягти назад до України. Бо досі не було оприлюднено жодного плану, бюджетної програми ідеологічної чи патріотичної реабілітації дітей і дорослих з окупованих територій – поки йшлось тільки про плани фінансування відновлення інфраструктури, фінансування соціалки, фінансування розвитку бізнесів… Тобто, плани грохнути дуже грубі гроші без жодних умов в інтересах України», – пише у Фейсбуці політтехнолог Олексій Голобуцький.

І про перспективи "повноцінної реінтеграції окупованого Донбасу": "Сьогодні в прес-центрі "Донецкого агентство новостей"…

Posted by Alex Golobuckij on Friday, November 22, 2019

Комментарі Facebook

Про автора

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, – подписывайтесь на наши новости в Facebook