в Україні

Росії потрібно, щоби не було української мови, а українці вважалися росіянами — Портніков

Написано Ткачик Олеся

Всі ці розмови про «дві державні мови» в Україні, регіональні мови, «захист російськомовного населення» і таке інше — усього лише пропагандистська мішура, перехідний етап. Росії та її прихильникам в Україні не є потрібною рівноправність російської та української мов. Про це у Фейсбуці пише політичний оглядач Віталій Портніков.

«Їм потрібно тільки одне — щоб української мови не було. А була російська мова. І щоб українського народу не було. А українці вважалися росіянами. І щоб України не було. А Україна вважалася Росією. Просто регіоном Росії і крапка», — пише Портніков.

За його словами, коли він намагався пояснити цю просту істину років 5-6 тому, його звинувачували у націоналізмі і неповазі до тих українців, хто не бажає повернутися до рідної мови, кому «какая разніца» — аби країна була успішною і багатою.

«Але Путін все довів за мене. І луганські “депутати” — колабораціоністи разом зі своїми “колегами” у Донецьку все доводять за мене. Вони просто виганяють з окупованих територій все українське. Людей — вбивають. Мову — маргіналізують. Саму територію хочуть приєднати до Росії. Які ще докази вам потрібні? Що ще має статися, щоб довести навіть найбільш нетямущим з вас просту істину: той, хто агітує за російськомовну Україну, насправді агітує за Росію від Ужгороду до Владивостоку?», — пише Портніков.

Всі ці розмови про “дві державні мови” в Україні, регіональні мови, “захист російськомовного населення” і таке інше -…

Posted by Vitaly Portnikov on Wednesday, June 3, 2020

Комментарі Facebook

Об авторе

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, — подписывайтесь на наши новости в Facebook