в Україні

Митрополит Павло, який начебто хворіє на коронавірус, зустрічався із заступником голови Офісу президента – Голобуцький

Від автора Ткачик Олеся

Настоятель Києво-Печерської Лаври митрополит Павло захворів на коронаврірус. Проте він зустрічався з першим заступником голови Офісу президента Сергієм Трофімовим, котрий, найімовірніше, став сполучною ланкою між хворими попами і владною командою. Про це у Фейсбуці пише політтехнолог Олексій Голобуцький.

«За такого прикладу всі заклики Зеленського до самоізоляції і жорсткого дотримання карантину перетворюються на профанацію – адже якщо базових вимог не дотримується сама влада, то на яких підставах вона вимагає цього від громадян? Закон один для всіх. Тобто, суто теоретично, поліцейські мали не ганяти спортсменів зі скверів, а розганяти підозрілі масові збіговиська довкола структур, пов’язаних з РПЦ як вогнищем пандемії. Бо якщо зараз через короткий ланцюг “Трофімов-Єрмак-Зеленський-Разумков” пошириться коронавірус, то хто керуватиме країною? Адже коронавірус – це передусім температура і сплутаний стан свідомості через лихоманку і біль. Які відеонаради, якщо дихання утруднене і складно вимовити два слова поспіль?» – пише Голобуцький.

Тобто, каже він, дії Павла і Трофімова цілком можна вважати злочином, що підпадає під статтю про порушення карантину і свідоме поширення хвороби.

«А там йдеться вже не про штрафи, а про ув’язнення. Однак, хто наважиться притягти їх до відповідальності?» – додав експерт.

Лавра стала вогнищем поширення коронавірусу? Точніше, якщо судити з повідомлень руссо-ЗМІ, це РПЦ в цілому. Але…

Posted by Олексій Петрович Голобуцький on Sunday, April 5, 2020

Комментарі Facebook

Про автора

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, – подписывайтесь на наши новости в Facebook