в Україні

Лерос стверджує, що НАБУ затримало на хабарі помічника нардепа Юрченка

Написано Ткачик Олеся

Два дні тому НАБУ затримало на хабарі помічника депутата від партії «Слуга народу» Олександра Юрченка, який взяв перші 13 тисяч з 200 тисяч доларів, які передбачались нардепу Юрченку за законопроект пов’язаний з побутовими відходами. Про це у Фейсбуці повідомив нардеп Гео Лерос.

За його словами, НАБУ «вело» нардепа не один місяць, назбирало достатньо доказів, але генпрокурор Ірина Венедіктова не здає свого нардепа та блокує по ньому санкцію.

«Пані Венедіктова, по сфабрикованим справам Олегом Татаровим проти мене, ви підписуєте санкції не читаючи, а тут блокуєте підозру нардепу, якого зловили на хабарі. Зеленському стало відомо про це в той же день, але в його команді хабарників ловити не можна, тому він зараз робить все можливе, щоб «порішати» цю справу і, як завжди, в його офісі працює «режим тиші» щодо корупції. Я ще раз наголошую, що Зеленський всім бреше, розказуючи, що при ньому зняли недоторканість з народних депутатів. Стало навіть гірше, бо санкцію може дати тільки його ручний прокурор слуга народу Венедіктова, яка це робить тільки проти опонентів режиму Зеленському», — пише Лерос.

Шановні журналісти, запитайте будь ласка у Зеленського чому він покриває хабарника від Слуги Народу!Два дні тому НАБУ…

Posted by Geo Leros on Saturday, September 12, 2020

Комментарі Facebook

Об авторе

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, — подписывайтесь на наши новости в Facebook