в Україні

Надія на Нацраду. «Інтер» анонсував спеціальну програму із нагоди 23 лютого

Написано Ткачик Олеся

Телеканал «Інтер» анонсував низку спецпоказів на 23 лютого під назвою «Всем, кто остался верен своей Родине посвящается». Канал планує показати два фільми СССР – «В зоне особого внимания» та «Ответный ход», а також російський серіал «Захват». Про це у Фейсбуці пише політтехнолог Олексій Голобуцький.

За його словами, більш відвертої демонстрації принципової нелояльності суверенній Україні уявити складно, хіба би при вході до студії під ноги кинули синьо-жовтий прапор, а в туалетах повісили папір з тризубами.

«Чи підпадає цей демарш під Закон про декомунізацію? Бо під ст.110-111 ККУ (держзрада і зазіхання на територіальну цілісність) підвести, звісно, можна — але хто це робитиме? Для такого потрібна політична воля в найвищих кабінетах. В будь-якому випадку, надія лишається хіба на Нацраду з телебачення: позбавити «Інтер» ліцензії за інші порушення. Хоча це все одно суди. А для належного суду знов ж таки має бути політична воля влади. Тому поки нашою гідністю топтатимуться «вірні своїй родінє». Без жодних правових наслідків», — пише Голобуцький.

Телеканал «Інтер» анонсував низку спецпоказів на 23 лютого (в РФ це "Дєнь защітніка отєчєства") під назвою "Всем, кто…

Posted by Алексей Голобуцкий on Saturday, February 15, 2020

Комментарі Facebook

Об авторе

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, — подписывайтесь на наши новости в Facebook