в Україні

Разумков відчуває у собі потенціал і розраховує на голоси прихильників «руського міра» — Портніков

Написано Ткачик Олеся

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не хоче бути «балакаючою головою», він відчуває у собі потенціал. І прекрасно розуміє, що для українського патріотичного табору він, діяч молодіжної організації Партії Регіонів, котрий розмовляв російською мовою всю кампанію Володимира Зеленського, завжди буде чужинцем. Про це у Фейсбуці пише політичний оглядач Віталій Портніков.

«Разумков може розраховувати тільки на голоси тих, хто сьогодні підтримує проекти Медведчука і Вілкула. Ну і ще на тих виборців Зеленського, хто схиляється до “русского мира”, але розчарувався у старих політиках і звично нишпорить у пошуках “нових облич”. І, звичайно, вже сьогодні цей виборець розчаровується у Зеленському, не здатному проявити належну повагу до головному кумира такого виборця товариша Путіна і врятувати Україну від “націоналістів” і їхньої сільської говірки. І тут перед цим виборцем з’являється Разумков. Із правильним прізвищем, із правильною біографією, із правильною мовою», — пише Портніков.

Звичайно, відзначає експерт, ніхто не гарантує Разумкову успіху — навіть якщо він знайде правильних спонсорів або вони його знайдуть. Спікеру не вистачає того, що робить політика політиком — публічності, він виглядає нудним чиновником і ця проблема ріднить його з Бойком і Медведчуком.

«Але в Україні дуже часто обставини складаються так, що той, у кого немає шансів у публічній політиці, виграє в політиці кулуарній. Адже в разі відставки Зеленського саме Разумков — якщо, звичайно, на той час не переоберуть спікера — стане наступним, нехай і тимчасовим, головою держави», — додав Портніков.

Разумков, звичайно, не хоче бути “балакаючою головою”. Він відчуває у собі потенціал. І прекрасно розуміє, що для…

Posted by Vitaly Portnikov on Thursday, May 28, 2020

Комментарі Facebook

Об авторе

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, — подписывайтесь на наши новости в Facebook