Цікаво

Компанія JoinUp перенесла рейси туристам, які сьогодні мали би вилетіти із Єгипту в Україну

Написано Ткачик Олеся

Компанія JoinUp повідомила туристів, які відпочивають в Єгипті, що переносить рейси повернення в Україну. Ті туристи, які мали би повертатися в Україну 15 березня зможуть вилетіти наступного тижня.

«Коли така довгоочікувана відпустка пішла не за планом, і я не можу повернутися додому. Завтра о 5-50 ранку я вже мала вилітати до Борисполя, але мій квиток не дійсний. 60 тисяч українців (і мене разом з ними) мають евакуювати з Єгипту за три дні! Однак, з 14-го березня чартери перестали літати, а значить додому вже не повернулися дуже багато туристів. Як сказав гід Join Ap: «літати пустими з Борисполя, чартерам просто не вигідно». Віддати належне нашому туроператору перебування в готелі нам оплачують, однак, «сарафанне» радіо повідомляє, що так з тур фірмою пощастило не всім. Рейси …теоретично… можуть відновити у понеділок. Та як за два дні повернути в Україну таку кількість людей?» — пише у Фейсбуці Антоніна Маровді.

Коли така довгоочікувана відпустка пішла не за планом, і я не можу повернутися додому. Завтра о 5-50 ранку я вже мала…

Posted by Антонина Маровди on Saturday, March 14, 2020

Про таку ж ситуацію розповідає і Джамілія Ісматова. За її словами, рейси в Україну відмінили вночі.

«Внезапно рейсы туров из Шарма отменили ночью. Мол, вывезем украинцев спец. Рейсом потом. Окей, не вопрос. Все понимаем. Но. С какой радости украинский лоукост в первую очередь выслал самолет для того, чтобы вывезти иностранцев? А украинские туристы что — главные терпилы? Подождут? Что за странная приоритетность? Почему вывозят не своих в первую очередь? Звонила в Борисполь. Все ок, мы принимаем по расписанию. Это отмена авиакомпании. Звоню туда — мы сейчас все проверим. Да, отменили. Да, в первую очередь самолеты вывезут иностранных. WTF?» — пише у Фейсбуці жінка.

Поправьте меня, если я не права.SkyUp Airlines — украинский лоукост. По сути, в первую очередь должен вывозить…

Posted by Джамилия Исматова on Saturday, March 14, 2020

Комментарі Facebook

Об авторе

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, — подписывайтесь на наши новости в Facebook