в Україні

Було помилкою сідати за стіл перемовин разом із представниками «ЛДНР» — Маляр

Написано Ткачик Олеся

Від самого початку було величезною помилкою сідати за стіл перемовин з представниками незаконних збройних формувань РФ під назвою «ДНР» і «ЛНР», про це у Фейсбуці пише юрист Анна Маляр.

«Зрозуміло, що вони одразу стали суб’єктами, хай навіть поряд з їхніми прізвищами і не значились посади, але їхні підписи стояли на тих самих документах, що і підписи всіх інших учасників», — відзначила Маляр.

Окрім того, вона навела прилад із словами, так званої представниці «ДНР» на переговорах, яка вважає, що «Києву доведеться змиритися із визнанням суб’єктності «ДНР» і «ЛНР».

«Так от, збільшення у контактній групі кількості наших високопосадовців, по-перше, ще додасть суб’єктності збройним формуванням РФ; по-друге, жодним чином не вплине на позицію Путіна, бо в нього немає мети припиняти війну. Коли я проходила курс «перемовин в умовах гарячої фази конфлікту» в Clingendael Institute, нас навчали, що безкінечний рух і зміна тактик у перемовинах — не є ознакою їх якості. Тобто не треба випробовувати в перемовинах щодо припинення війни геть всі методи, ідеї, тактики за принципом — «а раптом це спрацює». Іноді пауза у перемовинах значно більше приносить користі, ніж хаотичні кроки. Відсутність результату — теж може бути позитивом. Скажімо, утримування ситуації від погіршення — це теж результат», — написала Маляр.

Це була від самого початку величезна помилка — сідати за стіл перемовин з представниками незаконних збройних формувань…

Posted by Anna Maliar on Wednesday, May 6, 2020

Комментарі Facebook

Об авторе

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, — подписывайтесь на наши новости в Facebook