в Україні

Мер Черкас заявив про готовність подати до суду на президента Зеленського

Написано Ткачик Олеся

Мер Черкас Анатолій Бондаренко звинуватив президента Володимира Зеленського у брехні. Мова йде про заяву президента із приводу того, що проти мера Черкас відкрито 17 кримінальних справ.

«З подивом почув від президента Зеленського про якісь 17 кримінальних справ проти мене. Його слова про кримінальній справи проти мене — брехня. Подам до суду проти Зеленського, мої юристи готовлять позов за брехню, ми будемо вимагати вибачень. Жодних процесуальних дій проти мене не проводиться. Мене та команду мерії не викликають на допити, не проходять обшуки, не вимагають документи. Нещодавно Зеленський передавав мені «привіт», невже він мав на увазі оцю дурню на прес-конференції?», — сказав Бондаренко у коментарі Цензор.нет.

Бондаренко заявив, що президент остаточно відірвався від реального життя.

«Мабуть, отримує інформацію з інстраграму чи вконтактє, чи що він там читає. Президенту треба ретельніше вивчати обстановку в країні, хай приїде до Черкас. Політично на місцевих виборах Зеленському та його партії тут нема чого ловити — в них нема жодних шансів, після брехні про велюровий карантин ніякої довіри до них нема. А я готовий тут наочно показати чого варті його вигадки», — відзначив міський голова.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував Цензор.Нет заяву президента Володимира Зеленського про те, що він "…

Posted by Юрий Бутусов on Thursday, May 21, 2020

Комментарі Facebook

Об авторе

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, — подписывайтесь на наши новости в Facebook