в Україні

Скоїв – відповідай. Начальник поліції Київщини назвав правоохоронців, що знущалися над жінкою, покидьками

Написано Ткачик Олеся

Садизмом у чистому вигляді назвав дії працівників поліції, які познущалися над чоловіком та жінкою прямо в поліцейському відділенні, начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

«Два «виродки», які за свою службу у правоохоронних органах нічого суттєвого не зробили, не розкрили жодного резонансного злочину та не затримали жодного небезпечного злочинця. Один з них сьогодні звільнений з поліції за порушення службової дисципліни, яке скоїв напередодні. Другий був вже «на виході», мав дисциплінарне стягнення – неповна посадова відповідність. Саме вони, просто «плюнули» в обличчя усім поліцейським, які у цілодобовому режимі ведуть боротьбу зі злочинністю, охороняють публічний порядок, намагаються завоювати довіру і підтримку громадян у правоохоронній діяльності», — написав у Фейсбуці Нєбитов.

Він заявив, що за такі дії правоохоронців – соромно та огидно.

«Відмежовуйте цих «покидьків» від Національної поліції України, вони не варті того, щоб їх навіть ототожнювали з нею. Вдячний працівникам поліції, які після отримання повідомлення по лінії 102 та спілкування із жінкою, без вагань встановили місце знаходження і затримали «колег» для передачі слідчим ДБР. Їхніми стараннями злодії будуть знаходитися в ізоляторі тимчасового тримання.
Ми повинні виявляти злочинців у своїх лавах, без різниці якою формою, або маскою прикриваються ці люди. Це і є справедливість. Скоїв – відповідай! Перші управлінські та кадрові рішення вже прийняті. Низку поліцейських буде притягнуто до кримінальної та дисциплінарної відповідальності. Деякі керівники будуть звільнені із займаних посад. Не дивлячись ні на що, ми зобов’язані продовжувати «чистити» систему від подібних «негідників», таврувати їх і показувати усім, що правопорушник обов`язково предстане перед Законом. Зараз більше цензурних слів у мене немає…» — написав Нєбитов.

Про сумне та огидне.Двоє працівників поліції познущалися над чоловіком та жінкою прямо в поліцейському відділенні….

Posted by Андрій Нєбитов on Monday, May 25, 2020

 

Комментарі Facebook

Об авторе

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, — подписывайтесь на наши новости в Facebook