в Україні

Влада повинна негайно звільнити Антоненка, Дугар та Кузьменко – волонтер

Написано Ткачик Олеся

Коли президент Володимир Зеленський вийшов і звинуватив трьох людей у вбивстві журналіста Павла Шеремета, він повністю взяв всю відповідальність на себе, відзначив волонтер Семен Кабакаєв. За його словами, саме він відповідальний за МВС, ГПУ та інші органи, які допомогли йому ув’язнити невинних Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко та Яну Дугар.

«Тепер коли з’ясувалось, що до цього дотичне КГБ Білорусі, яке планувало вбивство, як мінімум, ЗЕ та його команда повинні негайно зняти всі обвинувачення, вибачитись, та фінансово компенсувати зруйноване життя. В іншому випадку, справедливо чи ні, коли Зеленський опиниться на лаві підсудних, а з таким грабунком країни, як робить він та його зелена команда, у нього є всі шанси на це, то вирок йому будуть виносити так само як і в справі Шеремета. І всім буде плювати, обманули Володю, чи він сам винний.  Найкращий варіант — це припинити красти, написати заяву про відставку та прибрати з влади всю ту нечисть, яка прийшла за ним і кого він призначив. Країна летить у провалля і це треба зупинити!», — відзначив волонтер.

«Якби ми мали бодай трохи відповідальнішу владу, сьогодні в Україні почалася б процедура імпічменту президента Зеленського. Адже це він особисто на прес-конференції грубо втрутився діяльність судової влади і ще до рішення суду публічну підтримав сторону обвинувачення, яке стверджувала, що саме Дугарь, Антоненко та Кузьменко організували вбивство Шеремета. У справжніх демократіях інші президенти стикалися з імпічментом і через менш значимі приводи. Для прикладу той же Трамп ледь не пішов у відставку через те, що в особистій розмові непублічно лише натякав Зеленському на «причетність» свого політичного конкурента до корупції. Однак, зрозуміло, що при цій владі імпічменту поки не буде. Натомість, буде черговий пошук «винуватих», після якого виборцям Зеленського покажуть короткометражку – «Он не віноват, єго подставілі», — відзначив в свою чергу політолог Сергій Таран.

Комментарі Facebook

Об авторе

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, — подписывайтесь на наши новости в Facebook