в Україні

Зеленський: Україна ніколи не відмовиться від Криму

Написано Ткачик Олеся

Допоки Крим не буде звільнено, не буде стабільного і довготривалого миру ні в Чорному, ні на узбережжі Середземного моря, заявив президент Володимир Зеленський.

«Ми ніколи від нього не відмовимося. Ми ніколи не забудемо, що саме з окупації Криму почалась російська війна проти України. Росія перетворила наш півострів, який був і буде одним з найкращих місць у Європі, на одне з найбільш небезпечних місць в Європі», — наголосив він.

Зеленський додав, що Росія принесла в Крим масштабні репресії, екологічні проблеми, економічну безвихідь і війну.  За його словами, невідомо, скільки людей було вбито через використання Криму для терору.

«Присутність російських окупантів в Криму — загроза для усієї Європи і глобальної стабільності. Чорноморський регіон не може бути безпечним, поки Крим окупований. Не буде стабільного і довготривалого миру у в багатьох країнах на узбережжі Середземного моря, поки Росія має змогу використовувати наш півострів як свою військову базу», — впевнений глава держави.

Зеленський наголосив, що «ця російська війна проти України і проти всієї вільної Європи почалась з Криму, і має закінчитися Кримом — його звільненням».

Президент акцентував, що хоча сьогодні не йдеться про конкретні терміни звільнення півострова, робота в цьому напрямку триває, зокрема, в межах Кримської платформи.

Комментарі Facebook

Об авторе

Ткачик Олеся

Присоединяйтесь к нам на Facebook!

Если вам понравилось, — подписывайтесь на наши новости в Facebook